DUYURU
Kiralık sunucu stoğumuz yenilendi!
Telefon Hizmeti
Her yöne hesaplı konuşun!

Teknoboss Telefon Hizmeti

Telefon operatörleri yıllardır sizden hem sabit hat ücreti alıyor hemde toptan dakika satarak kullanmadığınız dakikaları da size ödettiriyor. TeknoBoss İletişim Hizmetleri ile hem sabit ücret ödemekten kurtulun hemde konuşmadığınız dakikalar için para ödemeyin.

Sizin işiniz. Sizin Öncelikleriniz. Size özel arayüz ile telefon hatlarınızın hangi numaraları aradığını ve hangi numaralardan arandığını görebilirsiniz. Ayrıca kalan bakiyenizi takip edip isterseniz bakiyeniz belli bir rakamın altına düştüğünde sizi bilgilendirmesini isteyin. Aynı Portal üzerinden güvenli bir şekilde ekstra ücret ödemeden Kredi Kartınız ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Her yöne hesaplı konuşun! Kafa karıştıran tarifelere son! Şehir içi, şehirler arası, cep yada sabit hatlara hatta bir çok yabancı ülke ile tek bir ücret ile konuşun. Yurt dışı ile çok görüşüyorsanız, TeknoBoss ile tasarrufa hemen başlayın.

Paranız uçup gitmesin! Ön ödeme yaparak hesabınızı bilin, süprizlerden uzak, sabit veya gizli bir ücret ödemeden ne kadar para yatırdıysanız o kadar konuşun. Sadece konuştuğunuz kadarını ödeyin.

Konuştuğun Kadar Öde Her ay sabit ücret adında konuşmadığınız dakikalarında parasını ödediğinizin farkında mısınız? TeknoBoss ile hem sabit ücret hemde herhangi bir paket tarifesi ödemeden, sadece konuştuğunuz kadar ödeyerek hesabınızı bilin.

Kaliteli Hizmet TeknoBoss İletişim Hizmetleri'nin altyapısı ile bu hizmeti ister kendi sahip olduğunuz numaralar ile alın isterseniz yeni bir numara kullanın. Telefonların düşük ses kalitesinden kurtulun ve HD Ses Kalitesi ile tanışın.