DUYURU
Kiralık sunucu stoğumuz yenilendi!
Noktadan Noktaya Erişim
Nedir, Nasıl çalışır?

Noktadan Noktaya Kablosuz İnternet Erişim Hizmeti

Noktadan noktaya erişim, çoğu firma için maliyetli çözüm olsa da, çok şubeli yapılarda vazgeçilmez bağlantı yöntemleri arasına girmektedir. Teknoboss olarak bağlantı modellerimizi geniş tutarak birden fazla bağlantı tipi ile sunmaktayız.

Müşteri ihtiyacına göre değişen bant genişliğinde bağlantı tipleri değişmektedir. Verilen hizmetler bant genişliği ihtiyacına göre ücretlendirerek tek uç mantığında ücret almamız bizi diğer Telekom firmalarından farklı kılmaktadır.

Neden Noktadan Noktaya Kablosuz İnterneti Tercih Etmeliyiz?

Müşteri ihtiyaçlarına göre özellikle çok şubeli yapılarda kapasitelerin çok büyük önem kazanmasıyla kapalı devre network yapısını korumak adına müşterilerimizin şubeleri veya farklı merkezlerdeki ara bağlantıları,noktadan noktaya erişim hizmetleri ile sağlanmaktadır.

Firmalara Özel Tahsis Edilen Hat

Firmalara özel olarak tahsis edilen kablosuz internet hizmeti, kota uygulamaları olmadan özgürce internete bağlanabilmenizi sağlamaktadır. Diğer telekom firmalarından tahsis edilen (Fiber, adsl, Ghdsl gibi) hattınızda bir kesinti ile karşılaşıldığında, otomatik olarak kablosuz internet hattınızdan internet erişimi sağlama imkanı sunar.

Hangi firmalar için ideal?

Hız ihtiyacı sürekli artan ve değişen firmalar için idealdir. Çok şubeli yapılarda çalışan ve birden fazla merkezi olan yapılar ve farklı bağlantı yöntemleriyle daha uygun çözüm arayan firmalarda da kullanım avantajı sağlar.