Dell Hakkında

Dell dünyadaki lider sistem ve servis şirketlerinden biri olarak Fortune 500 listesinde 34. sırada bulunmaktadır.

20 yıldan uzun bir süredir bilgi teknolojileriniz kurumsal ve son tüketici müşterilerine en uygun şekilde sunarak IT sektörünün gelişmesinde büyük rol oynayan Dell, sunduğu uçtan uca çözümler ile firmaların daha verimli hale gelmesi için BT altyapısı konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Cisco Hakkında

Cisco internet ağ çözümleri konusunda dünya lideridir. Bugün iletişim ağları iş dünyası, eğitim, hükümet ve ev iletişiminin vazgeçilmez bir parçasıdır, ve Cisco’nun Internet Protokolü (IP) bazlı ağ çözümleri bu ağların temelini oluşturur.

Cisco donanım, yazılım ve servis çözümleri bireyler ve şirketlerin üretkenliği artırmaları, müşteri memnuniyetini geliştirmeleri ve rekabet avantajını güçlendirmelerini sağlayan İnternet çözümleri yaratmak için kullanılmaktadır.

İnternet ve aynı zamanda İnternet-temelli iş çözümlerinin sağladığı üretkenlik artışları ile Cisco ismi eş anlamlı hale gelmiştir.

Cisco’da bizim vizyonumuz insanların çalışma, yaşama, eğlenme ve öğrenme yöntemlerini değiştirmektir.

EMC Hakkında

EMC Corporation işletmelerin ve hizmet sağlayıcıların faaliyetlerini dönüştürmelerine ve BT’yi bir hizmet olarak sunmalarına yardımcı olan dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biridir.

Bu dönüşümün temelinde bulut bilişim yer alır.

Yenilikçi ürün ve hizmetler aracılığıyla EMC, bulut bilişime geçiş yolculuğunu hızlandırır;

BT departmanlarının en önemli varlıkları olan verilerini daha atik, güvenilir ve maliyet-etkin şekilde depolamaları, yönetmeleri, korumaları ve analiz etmelerine yardımcı olur.

Extreme Networks Hakkında

Extreme Networks işletmeler, hizmet sağlayıcıları, ve internet alışverişi için yüksek performanslı, açık ağ yenilikler içerir. Enterasys Networks katkıları ile birlikte, dünyanın en büyük ağ şirketlerinden biri haline gelmiştir.