Noktadan Noktaya Kablosuz Erişim Hizmetleri

Noktadan noktaya erişim, firmalar için maliyetli çözümler olsa da, çok şubeli yapılarda vazgeçilmez bağlantı yöntemleri arasına girmektedir. Teknoboss olarak bağlantı modellerimizi geniş tutarak birden fazla bağlantı tipi ile hizmet sunmaktayız.

Müşteri ihtiyacına göre değişen bant genişlerinde bağlantı tipleri değişmektedir. Verilen hizmetler bant genişliği ihtiyacına göre ücretlendirilmekte olup diğer telekom firmalarından farkımız ise tek uç mantığında ücret alınmasıdır.

Neden Noktadan Noktaya Erişim?

Müşteri ihtiyaçlarına göre özellikle çok şubeli yapılarda kapasiteler çok büyük önem kazanmaktadır. Kapalı devre network yapısını korumak adına müşterilerimizin şubeleri veya farklı merkezlerdeki ara bağlantıları, noktadan noktaya erişim hizmetleri ile sağlamaktadır.

Hangi firmalar kullanmalı?

Hız ihtiyacı sürekli değişen firmalar için idealdir. Çok şubeli yapılarda çalışan ve birden fazla merkezi olan yapılar ve farklı bağlantı yöntemleriyle daha uygun çözüm arayan firmalarda da kullanım avantajları sağlar.

Nasıl Çalışır?

TeknoBoss, kablosuz erişim omurgası üzerinden, veya 3. parti operatörler üzerinden kiralanan kablosuz erişim omurgalarından taşınarak hizmet verilir. Omurgamız üzerinden tam yedekli fiber altyapı mevcuttur, Pop noktalarımıza doğrudan fiber altyapı ile hizmet taşıması yapılır.

Avantajları;

• Yüksek bant genişliğinde daha uygun fiyatlar,
• Saldırı ve atak önleme servisleri ile müşteri kesintisizliği,
• Yatırım maliyetleri olmadan erişim hizmeti alabilme,
• Altyapı bulunduğunuz yere kadar fiber hat üzerinden gelmesi,
• 7/24 takip edilen hatlarınızın kesintisiz çalışması garanti edilmesidir.