Fortinet Hakkında

Fortinet özellikle BT güvenliğindeki yeniliklere ve kuruluşların karşılaştığı sürekli değişim gösteren tehditlere yönelik yeni çözümler geliştirmeye odaklanır.

Fortinet ürünleri ve güncelleme hizmetleri sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin, servis sağlayıcıların ve devlet kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştirirken dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, bütünleşik ve yüksek performanslı koruma sağlar.

Bunun sonucunda, dünyanın en büyük ve en başarılı kuruluşlarının çoğu Fortinet’e güven duymaktadır.

Fortinet, NetScreen’in kurucusu, eski başkanı ve CEO’su Ken Xie tarafından 2000 yılında kurulmuştur.

Şirket bugün ağ ve güvenlik konusunda deneyimli ve profesyonel bir yönetim kadrosu tarafından yönetilmektedir.

Fortinet’in lider ağ güvenlik şirketi olarak konumu; araştırma şirketleri, endüstri analistleri, ticari kuruluşlar ve medyanın yaygın onayıyla kabul edilmektedir.

Labris Hakkında

Labris Networks, üretmiş olduğu cihaz ve yazılımlarının çevresine ördüğü satış sonrası hizmetlerle, eksiksiz, son kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanmış bir ürün yaşam döngüsü sunar.

Uluslararası standartların ışığında yapılanmış ürün servis süreci ile ürünlerinizi daha verimli kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Daha iyi bir hizmet verebilmemizde ürünlerin sahip olduğu parçalı firmware altyapısı sayesinde, küçük paketler indirerek sürekli güncel bir firmware e sahip olabilmeleri de büyük rol oynuyor.
Trend Micro Hakkında

BT güvenliği alanında küresel bir lider olan Trend Micro, dijital bilgi alışverişi yapabilmeleri için dünyayı şirketler ve tüketiciler için güvenli bir yer haline getiren güvenlik çözümleri geliştirir.

25 yılı aşkın güvenlik deneyimimizle sunucu güvenliği, bulut güvenliği ve küçük ölçekli işletme içerik güvenliğinde pazar lideri olarak tanınıyoruz.

AXIS Hakkında

1984 yilinda kurulmus ve IP tabanli goruntu pazarında faaliyet gösteren bir kurulustur. Sektörün lider üreticisi ve ilk IP kamera tasarımcısı olan Axis Communications, 1996 yılında analog teknolojiyi dijital teknolojiye taşıyan, ilk network kamera üreticisidir.

Axis daha güvenli bir dünya sağlamak için, akıllı güvenlik çözümleri sunmaktadır.