Symantec Hakkında

İnternet güvenliği teknolojisinde dünya lideri olan Symantec (Norton) , kuruluşlara, kişilere ve servis sağlayıcılara içerik ve ağ güvenliği için geniş kapsamlı yazılım ve donanım çözümleri sunmaktadır.

İstemci, gateway ve sunucu katmanları için virüs koruması çözümleri, firewall ve sanal özel ağ (VPN), güvenlik açığı yönetimi, saldırı koruma sistemleri, Internet içeriği, e-posta filtreleme ve dünya çapındaki kuruluş ve servis sağlayıcılara uzaktan yönetim ve güvenlik hizmetleri sunan bir dünya lideridir.

Veeam Hakkında

Veeam®, Sanallaştırma ve Bulut için Tasarlanmış olan güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli çözümler sunan Modern Veri Korumadır. Elite VMware Technology Alliance Partneri ve Microsoft Managed Partneri olan Veeam® Sofware, VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V`yi korumak ve yönetmek için yenilikçi yazılımlar geliştirmektedir.
Veeam Backup & Replication™ VMware yedekleme, Hyper-V yedekleme, kurtarma ve replikasyon sağlar. Bu 1 Numaralı Sanal Makine Yedekleme çözümü, kuruluşların RPO ve RTO gereksinimlerini karşılamalarına, zaman tasarrufu yapmalarına, riskleri ortadan kaldırmalarına ve sermaye ve işletme maliyetlerini çok büyük oranda indirmelerine yardımcı olur. Veeam Backup & Replication ve Veeam ONE™`ı tek bir entegre çözümde bir araya getirilerek oluşturulan Veeam Backup Management Suite™ sanal ortamlara yapılan yatırımları korur, yönetim üretkenliğini artırır ve günlük yönetim risklerini azaltmaya yardımcı olur. Veeam Management Pack™ (MP) Microsoft System Center yoluyla kurumsal izlemeyi VMware`i dahil ederek genişletiyor. Veeam aynı zamanda sanallaştırma topluluğu için ücretsiz araçlar sunuyor.
2006 yılında kurulan Veeam özel bir şirkettir ve 2009 yılından bu yana kar etmektedir. Şu anda Veeam`in dünya çapında 23.000 ProPartneri ve 91.500 müşterisi vardır. Veeam`in global merkezi Baar, İsviçre`dedir ve dünyanın her yerinde ofisleri bulunmaktadır.

VMware Hakkında

Sektörde lider konuma sahip bir sanallaştırma yazılımı şirketi olan VMware (NYSE:VMW), BT operasyonlarını kolaylaştırarak, şirketleri yenilikçi olmaları ve büyümeleri konusunda güçlendirir. VMware, veri merkezinden buluta ve mobil aygıtlara kadar tüm altyapıyı sanallaştırarak, BT’nin herhangi bir aygıttan, herhangi bir anda ve yerde hizmet sunabilmesini sağlar.

VMware, işinizi daha etkin ve karlı hale getiren teknolojilerle BT’nizi radikal bir şekilde dönüştürür. Sanallaştırma ve ilke destekli otomasyon konusunda bir öncü olan VMware, tüm veri merkezinde BT’nin karmaşıklığını azaltır.

Sanallaştırma yazılımları profesyonel hizmetler ve uygulamaların birlikte çalışabilirliğini ve müşteri seçimlerini destekleyen, 55.000’den fazla iş ortağından oluşan güçlü bir ekosistem ile, 500.000’den fazla müşteriye değer sunar.